Azar İle Dünyanın Farklı Yerlerinde Görüntülü Konuşun

Canlı sohbet uygulaması olan Azar, dünyanın farklı yerlerinde insanlarla tanışmak için uygu bir zemin yaratır. Ekrana gelen görüntülerle eşleşme sağlanarak konuşma başlatılmaktadır.  Uygulamanın temel amacı yeni insanlar tanımak ve farklı kişilerle ön kameradan görüşme sağlamaktır.

Azar Programını İndirmek İçin Ne Yapılır

Google Play başta olmak üzere birçok siteden Azar uygulaması indirilir. Site seçerken güvenli olup olmadığına bakılması gerekir. İOS ve Android tablet ve akıllı telefonlarda indirme işlemleri yapılabilmektedir.  Bunun dışında indirme sonrasında profil oluşturma işlemi önem kazanır. Profil oluştururken azar uygulamalarına dikkat etmek gerekir. Yani kullanım detaylarına mutlaka bakılması gerekmektedir. Genel kurallara aykırı hesaplar sistem tarafından reddedilmektedir.   Ayrıca kural dışı görüşmelerde de aynı şekilde uygulamadan çıkarılma durumu vardır. Azar sohbet uygulamasının temel kullanım amacı kişisel bilgilerin gizliliği kuralına uyarak belirli bir seviye dahilinde diğer insanlarla görüşme sağlanmasıdır. Kişisel bilgileriniz uygulama tarafından gizlenmektedir. Yani uygulama içerisinde eğer kişisel bilgileriniz başka kişilerle paylaşılırsa ki böyle bir durum görülme ihtimali çok azdır, bu durumda bilgilerinizin isteğiniz dışında paylaşılması nedeniyle uygulama sahibi firmaya dava açılabilir.  Ancak indirme işlemini yaptığınız yere de ayrıca dikkat etmek gerekir.

Değerli Taş Uygulaması 

Azar uygulamasında görüntülü şekilde konuşmak mümkündür. Değerli taş kullanarak kişiye özel ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.  Örneğin bölge ve cinsiyet seçerek sohbet etmek istiyorsanız bu durumda değerli taş satın almak gerekir.  Bunu alınca istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.   Satın alma işlemi de uygulama içerisinde olacaktır.  Yani ayarlama bölümünde bulunan değerli taş satın al kısmına gelerek buradan ödeme yapabilirsiniz.  Sonra da satın alıp kullanabilirsiniz.

VIP Üyelik Nedir

Azar uygulaması içerisinde VIP uygulamalar da görülebilir. Bu işlemler için öncelikle VIP üye olmak gerekir. Daha sonra da uygulamada ödeme yapılınca birçok kullanım avantajı sağlanabilir.  Örneğin arka kamera kullanımı için VIP üyelik gerekmektedir.  Bunu satın aldıktan sonra kullanım içi detayları görebilirsiniz. Görüntülü Arama ve Eşleşme işlemleri sırasında ekranın sol alt kısmında kamera simgesine gelerek süreç başlatılmaktadır. Daha sonra da ayarlar bölümünden bunu iptal edebilir ya da yineleyebilirsiniz.

 Yabancı Dil Çevirisi Var mı?

Yabancı dil çevirisi olduğu için azar uygulaması kolay şekilde gerçekleşmektedir. Dünyanın farklı yerlerinden çok sayıda kişiyle görüşme yaparken kolaylık olsun diye yabancı dil çevirileri olmaktadır.  Bu da alakasız bir dilde konuşurken bile kolayca iletişime geçmenizi mümkün kılar.

Azar Görüntülü Sohbet Uygulaması Güvenli Mi?

Kullanım sırasında genellikle kötü niyetli yazılımlar engellenmektedir. Ancak azar görüntülü konuşma sırasında istemediğiniz görüntüler ortaya çıkabilir. Yani ekranda gelişigüzel şekilde görüntüleri değiştirirken karşınıza cinsel taciz yapan kişiler de çıkabilir. Ayrıca dolandırıcı ve reklam pazarlama amaçlı işlem yapan kişiler de görülmektedir. Bu tür kişilerle iletişime geçmemeniz ve azar uygulama bünyesine şikâyet etmeniz gerekir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *